×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۹ دی - ۱۳۹۷  
true
false

در ابتدای این جلسه آقای عظیمی سرپرست ستاد اقامه نماز استان کردستان با توجه به اینکه مرکز بزرگ اسلامی مدیریت و ساماندهی ائمه جمعه و جماعت را به عهده دارد  و انتخاب امام جماعت کلیه دستگاه ها از طریق مرکز بزرگ انجام می گیرد .تعامل بین مرکز بزرگ و ستاد اقامه نماز بسیار حائز اهمیت است و با چنین جلساتی خیلی از مشکلات مربوط به امامان جماعت دستگاه ها حل می شود.ایشان تاکید کردند انتخاب امام جماعت واجد شرایط وتوانمند بسیار در رونق بخشیدن به صفوف نماز جماعت اهمیت دارد .

در ادامه جلسه  جناب ماموستا بهمنی مدیر مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج  ضمن تشکر از حضور سرپرست ستاد اقامه نماز،  ضمن استقبال از تشکیل چنین جلساتی گفت:برای تمام ادارات امام جماعت تامین کرده ایم و در همه مساجد نیز امام جماعت داریم.ایشان گفتند:باید بررسی شود اداراتی که از کارمندان خود برای امام جماعت استفاده می کنند اگر شرایط لازم را ندارند از طریق مرکز بزرگ اسلامی برای آنها امام جماعت اعزام شود.

پس از بحث و تبادل نظر ما بین مدیر مرکز بزرگ اسلامی و سرپرست ستاد اقامه نماز در خصوص موارد ذیل توافق حاصل شد:

۱- با پیشنهاد ستاد اقامه نماز از امامان جماعت فعال و موفق توسط مرکز بزرگ اسلامی تقدیر به عمل آید.

۲-  بررسی به عمل آید اگر اداراتی در شهرستانها امام جماعت ندارند ،امام جماعت برای آنها تامین شود.

۳- با همکاری ستاد اقامه نماز و مرکز بزرگ ،دوره شیوه های دعوت به نماز برای تمام روحانیون تحت پوشش مرکز بزرگ اسلامی برگزار شود.

۴-  نسبت به جابجایی امام جماعت  اداراتی که رضایت کامل از  عملکرد آنها ندارند اقدام شود.

۵- به منظور هماهنگی و توجیهات لازم در طول سال حداقل دو  جلسه با حضور مدیران مرکز بزرگ اسلامی و ستاد اقامه نماز برای تمام روحانیون محترم برگزار شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false